Decor Inspiration – Dekoracje ślubne, dekoracje sali weselnej Katowice

Referencje


Chciałam  jeszcze raz podziękować za pomoc i wsparcie przy dekoracji naszej sali weselnej. Była pani naprawdę wspaniała, bardzo pomocna, nie zrażona żadnymi wyzwaniami (wiem ze szukanie słomy to musiała być bardzo niespotykana prośba) i efekt końcowy przepięknie demonstrował rezultat pani pracy.
 Hotel_Natura_Residence_dekoracja_sali_styl_rustykalny_wiejski_15
Sala którą wybraliśmy była elegancka, ale miała raczej charakter biznesowy: sztywny i poważny. Jednak atmosfera, którą pani stworzyła dekorując salę była bajkowa i przerastała moje marzenia. Jesteśmy pod dużym wrażeniem pani profesjonalizmu, dbałości o szczegóły i dedykacji co do tego projektu…Jesteśmy za wszystko bardzo bardzo wdzięczni.
 
Muszę też podkreślić, że komplementy na temat dekoracji przychodziły do nas na prawo i lewo od wielu naszych gości. 
 
W imieniu moim jak i mojego męża dziękujemy serdecznie i z pewnością będziemy polecać pani usługi komu możemy… ja z resztą już panią reklamuję u wszystkich znajomych. Serdeczne podziękowania składamy też dla pani mamy i taty, bo wiem ze pomagali przy tym projekcie i ich wkład był bezcenny:)
 
Życzymy powodzenia na przyszłość, biorąc pod uwagę pani etykę pracy jestem pewna, że nie będzie pani mieć problemu
z rozwinięciem obficie prosperującego biznesu.
 
Pozdrawiamy serdecznie,

Joanna i Baptiste

28 czerwiec 2014r., Hotel Natura Residence w Siewierzu


 

Dekoracja_kosciola_katowice_podlesie_7
Firma Decor Inspiration Pani Agaty Budzisz jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą w dostosowywaniu oferty do potrzeb klienta. Proponuje najtańsze i najlepsze rozwiązania i co ważne zajmuje się wszystkim kompleksowo. 
Jesteśmy zadowoleni i pragniemy polecić  innym Klientom oczekującym rzetelnej obsługi.
 
Życzylibyśmy sobie i innym współpracy z takimi firmami w przyszłości.
 
Serdecznie pozdrawiamy

Jolanta i Henryk Góreccy

19 październik 2013r., Kościół w Katowicach – Podlesiu


 Beata_Marek_165 (Kopiowanie)
Chcielibyśmy bardzo Pani podziękować za poświęcony czas i włożenie swojej pasji do
wystroju naszej sali weselnej. Dbałość o najmniejsze szczegóły wystroju oraz zmysł artystyczny pozwoliły stworzyć naprawdę coś pięknego. Kominek był zachwycający, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Z całego serca możemy Panią polecić przyszłym młodym parom. Życzymy samych sukcesów i dalszego rozwijania swojej pasji.
 
Pozdrawiam serdecznie

Beata

31 maj 2014r., Gospoda u Wrochema w Tarnowskich Górach


  Restauracja_impresja_dekoracja_sali_zabrze_4
 
Pięknie Pani dziękujemy, wszystko było cudownie i ze smakiem , zachowała Pani klimat tego miejscajednocześnie dodając tej uroczystości odświętnego akcentu, nooo super!!!! Kwiaty śliczne , wszystko tak jak sobie wymarzyłam! Zdjęcia są przepiękne , to miejsce tego dnia było dla nas jeszcze bardziej wyjątkowe i to również Pani zasługa!!! Dziękujemy!!!!!!
 
Pozdrawiamy

Iwona i Łukasz

11 lipiec 2014r., Restauracja IMPRESJA w Zabrzu


 Pani Agato,

Chciałabym podziękować za wspaniałą dekorację, jaką Pani wykonała wraz ze swoją firmą w dzień mojego wesela. Byliśmy wszyscy pod wrażeniem, a dekoracja nadała Dekoracja_sali_palacyk_lesny_w_laczy_8uroczystości przecudną atmosferę. Kwiaty na stołach, ikebana, bukiety za parą młodą no i sam bukiet panny młodej były elementami wykonanymi po prostu przepięknie.
 
Ponadto, dziękuję Pani za Pani profesjonalizm i oddanie, za wykonanie pewnych prac na tzw. „ostatnią chwilę”, za dostępność nawet w czasie Pani urlopu. Jestem przezadowolona i jeśli jest miejsce, gdzie mogłabym wydać Pani firmie pozytywną opinię, to proszę mi je wskazać. Zdecydowanie będę waszą firmę polecać rodzinie i znajomym.
 
Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie:)

Ewa Skurczyńska

16 sierpień 2014r., Pałacyk Leśny w Łączy


 DSC_4341 (Kopiowanie)
Dziękuję bardzo za przygotowanie kwiatów, ozdobienie naszego samochodu i busa. Wszystko wyglądało pięknie. Kwiaty dla rodziców  bardzo im się podobały. Będziemy polecać!
 
Pozdrawiam!

Justyna

 14 czerwiec 2014r., Dekoracja samochodu w Chełmku


Dekoracja_sali_Dworek_Wyry_Tulipany_5

Bardzo dziękujemy Agata za piękną i elegancką dekoracje. Goście byli zachwyceni, nasza sala nabrała zupełnie innego blasku. Jeśli ktoś szuka firmy, która pomoże mu z dekoracją sali weselnej, samochodu czy wyboru bukietu ślubnego to Decor Inspiration to strzał w 10:)

Marta i Paweł

 17 maj 2014r., Dworek w Wyrach

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress